KUŞADASI’NIN YÜKSELEN MARKASI TNR İNŞAAT

KUŞADASI’NIN YÜKSELEN MARKASI TNR İNŞAAT

Kuşadası’nın yükselen markası TNR İnşaat  kaliteyi, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak benimseyen ve bu değerleri hareket noktası olarak alan, konut, inşaatlarında uzmanlaşmış, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile ve gerekse ürettiği konut projeleri satışı ile kendini kanıtlayarak adını farklı bir konuma getirmiştir. TNR İnşaat tüm yapılarında en yüksek güvenlik alt yapısı üzerine kuruyor. İnsanların huzurlu yaşaması için durmadan çalışıyor. Müşteri Memnuniyetini ön planda tutarak, projelerinde kullandıkları ileri teknoloji çözümlerin tek hedefi müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak, ihtiyaç duydukları konfor olanaklarını sağlıyor. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimini uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde proje çözümlemeleri, plan iş dağılımı, Kentsel Dönüşüm başarısı ve Danışmanlık olmak üzere sizlere inşaat sektöründe en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Tnr İnşaat beklentilerimizi karşılayacak çözüm, hizmet veya projelere sahip ve bizler için en iyi konutları yapıyor.

BİTİRİLMİŞ PROJELERİ

Markada Konakları

TNT İnşaatın bitirilmiş projeleri arasında bazıları şunlar, Yavansu’da 20.000 m² alana kurulmuş olan Markada Konakları projesi 31 villadan oluşmuş, proje tamamlanmış villa sahiplerine teslim edilmiştir.

Innovia 2 projesi

Davutlar’da 7.000 m² alana kurulmuş olan Innovia 2 projesi toplamda 24 villadan oluşmuş, proje tamamlanmış, villa sahiplerine teslim edilmiştir. İkiçeşmelikte 1.700 m² alana kurulmuş olan Tnr Konakları 2 projesi toplamda 20 daireden oluşmuş, proje tamamlanmış olup, daire sahiplerine teslim edilmiştir.

DEVAM EDEN PROJELER

Tnr Corner Loft Sogucak projesi

TNR İnşaatın devam eden projeleri arasında ise, Soğucak’ta 96.000 m² alana kurulmuş olan Tnr Corner Loft Sogucak projesi toplamda 5 adada 82 villa yer almaktadır. 1 adası alışveriş merkezine, 4 adası villalara ayrılmıştır. Her bir villa içerisinde kendine ait peyzaj alanı bulunduran proje; merkezi havuz, merkezi ısıtma, özel güvenlik, site sorumlusu, açık ve özel otopark, uydu sistemi, wifi ve yangın dedektörü gibi imkanlara sahiptir. Proje yapım aşamasında olup, satışı devam etmektedir.

Tnr Luxury Konakları projesi

Soğucak’ta 9.00 m² alana kurulmuş olan Tnr Luxury Konakları projesi toplamda 14 villadan oluşmaktadır. Tümü 4+1’den oluşmakta olan proje Aralık, 2018’de başlamış halen yapımı sürmektedir. 4+1 daireler toplam 650 m² olup brüt 288 m²’dir. İçinde 4 banyo ve 3 balkon bulunmaktadır.Her bir villa içerisinde kendine ait peyzaj alanı bulunduran proje; özel havuz, merkezi ısıtma, özel güvenlik, site sorumlusu, açık ve özel otopark, uydu sistemi, wifi ve yangın dedektörü gibi imkanlara sahiptir. Proje yapım aşamasında olup, satışı devam etmektedir.

TNR İnşaata “www.tnrinsaat.com.tr” ve 0.532 326 32 82 telefondan ulaşabilirsiniz.

Compare